Sunday, October 25

भाँडा माझेर मासिक २ हजार कमाउँछिन् नेपाल आइडलकी प्रतिस्पर्धी रमा !यस्तो छ मन रुवाउने स्टोरी (हेर्नुहोस् भिडियो)

नेपाल आइडल सिजन २ मा भाग लिएकी प्रतिस्पर्धी हुन् रमा तामांग। अरु प्रतिस्पर्धी भन्दा फरक उनि संगीतमा रुचि राख्ने , संगीतमा दक्खल राख्ने भएपनि उनि संगीत सिकेकी भने छैनन् तर संगीत सिकेको गायक जति नै राम्रो गाउछन।

नेपाल आइडलमा भिडेकी उनि नेपाल आइडलको गाला राउण्डमा पुग्न सकिनन्। उनि आउट भैसकिन। जिबनको विभिन्न आरोह अबरोह पार गर्दै आएकी उनले ठुलोको दिन देखेकी छिन।

एउटा गरिब घरको छोरीले आफ्नो जिबन र आफ्नो भाइबहिनी पाल्न का लागि लेबर काम गरेको देखि अरुको भाडा माझेको सम्म स्मरण अझै ताजा रहेको उनले सम्झिन।

आफुलाई आमाले पिटीरहने गरेको उनि सम्झिन्छिंन , यसरि आमाले आफुलाई पिटीरहदा संसार आफ्नो कोहि नभएको अनुभूति हुने गरेको सुनाइन। आफ्नो भाइ बहिनीका लागि आफ्नो भबिस्य बिगारेर काम गर्न उनि बाध्य बनिन। अरुको भरमा रमाउनु भन्दा आफ्नै कमाइमा बाच्न मनपराउने उनले महिना भर भाडा माझेर मात्र २ हजार कमाएको समेत स्मरण गरिन।

ढुंगा कुट्ने देखि , भाडा माझ्ने , लेबर काम गरेर आफ्नो परिवार पालिरहेकी रमा तामांग अहिले नेपाल आइडलमा भिडेपछि उनको जिबन भने परिबर्तन भएको छ। अहिले गीत संगीत क्षेत्रमा जम्ने उनको विचार छ। ‘ कहिले नछाड्ने दुखले घेरिएको जिन्दगि ‘ बोलको गीत गीतमा काम गरिरहेकी छिन अहिले।

सुभास राइ संग रमा तामांगको डुवेट स्वरमा यो गीत रहनेछ। रमा तामांगको जिबन नेपाल आइडलले फेरि दिएको छ। अहिले उनले आफुले पाएको सफलता देख्दा पहिले पाएको सबै दुख बिर्सेको बताउछिन। भिडियो हेर्नूहोस।