Thursday, October 1

विमान दुर्घटनामा बाँचेका यि नेपालीले झ्याल फुटालेर बाहिरि निस्किए, अस्पतालमा रुँदै यस्तो भने ….

काठमाडौँ । बसन्त बोहोरा  दुर्घटनामा परेर आगलागी भएको विमानमा परेर घाइते भएका यात्रु हुन् । चारजना चालक दलका सदस्य ७१ जना सवार रहेको यूएस बंगला एयरलाइन्सको विमानमा सवार ७१ यात्रु मध्येका एक बसन्तले आाफु विमानको झ्याल फुटालेर बाहिर निस्किएको बताएका छन् ।

ट्राभल एजेन्सीमा काम गर्दै आएका उनी बंगलादेशबाट राम्रै तरिकाले आएपनि काठमाडौंमा ल्यान्ड गर्ने बेला भयो विमान अर्कै तरिकाले उडेको जस्तो अनुभव भएको अस्पतालमा कुराकानीमा बताएका छन् ।

                                             तस्विर : कान्तिपुर

उनी बंगलादेशमा भएको एउटा तालिममा सहभागी भएर फर्किएका थिए । सो अवसरमा उनीसँग ट्राभल एजेन्सीमा काम गर्ने १६ जना पनि सँगै थिए । अस्पतालमा उपचाररत बसन्त बोहोराले आँफु भाग्यले बाँचेको बताएका छन् ।-ताजाखबरबाट